Prečo a ako sa stať členom HOG

Veľa vážené dámy a páni, milí priatelia, ste majiteľom legendárneho motocykla Harley-Davidson a tým ste definitívne vyjadrili svoj životný postoj. Americký výrobca ale neponúka iba “hardware”, ktorým sú naše krásne a milované motocykle , ale aj ”software” a tým je celosvetová organizácia majiteľov motocyklov H-D, ktorá nesie meno: HARLEY OWNERS GROP ( H.O.G.). Po celom svete existujú pobočky tejto organizácie, ktoré sa nazývajú H.O.G. CHAPTER. Každá z týchto pobočiek H.O.G. je miestne príslušná a združuje sa vždy u Dealera H-D.

Pri zakúpení nového motocykla sa jeho nový majiteľ automaticky stáva v prvom roku členom HOG a získava tak množstvo zaujímavých výhod a zliav. HOG to je Harley-Davidson, jazdenie a zábava.
Členstvom v Chapter Prešov sa spoznáš a stretneš s množstvom ľudí podobných záujmov a je veľká šanca, že si medzi nimi nájdeš pár nových priateľov. Určite navštíviš zaujímavé miesta, ktoré by si inak možno minul. Pravidelne od nás budeš dostávať správy kam sa cez víkend vyráža a aký je program výjazdu. Je len na Tebe či budeš mať čas a chuť. Na väčšine klubových akcií, či už doma alebo v zahraničí získaš radu výhod, ktoré potešia nielen tvoju dušu ale i peňaženku.
Ako HOG Chapter Prešov sa spoločne zúčastňujeme rôznych akcií usporiadaných inými HOG Chaptermi a moto klubmi.

Budeš mať nárok na zľavy u nášho Dealera, pretože svojho milovaného Harleya treba ďalej šľachtiť, prestavovať a šperkovať, preto je každá zľava dobrá.

Čo teda musíš spraviť aby si sa stal členom nášho Chaptera?

  1. Vlastniť motorku Harley - Davidson
  2. Mať zaplatený poplatok do Harley Owners Group
  3. Zaobstarať si čiernu koženú vestu s nášivkami - náš dealer ich predáva ako sadu takmer za nákup. Táto sada obsahuje čiernu koženú vestu - zips alebo cvoky, Chapter Prešov Slovakia nášivky a chapterácke tričko
  4. Vyplniť prihlášku do Chaptera a poslať ju na e-mail uvedený v priháške alebo ju odovzdať u nášho dealera
  5. Alebo jednoducho vyplň kontaktný formulár, ktorý nájdeš v Kontaktoch a my sa ti ozveme, dohodneme si stretnutie a prevedieme ťa týmto procesom :-)

Stačí už len vyplniť kontaktný formulár, ktorý nájdeš v Kontaktoch alebo prihlášku, ktorú nájdeš pod textom a my sa ti ozveme a dohodneme si stretnutie.

Prihláška.pdf